Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

MS Fest 2015 Brno: dotVVM: "javascriptové" aplikace bez javascriptu

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
V poslední době se stává celkem populární používat pro vývoj webových aplikací frameworky Angular nebo Knockout JS. Pro .NET vývojáře to ovšem znamená učit se několik nových knihoven. Je také nutné řešit napojení na ASP.NET Web API, což znamená mnoho javascriptového kódu, který nedělá nic světoborného, pouze komunikuje s API a transformuje data pro použití v uživatelském rozhraní. V neposlední řadě je nutné řešit vlastními prostředky věci jako je validace či lokalizace. Není také úplně snadné napsat komponentu, která by se dala znovupoužít ve více aplikacích. dotVVM (dříve pod názvem Redwood) je framework, který tento problém vcelku úspěšně řeší. Na této přednášce si ukážeme základní principy dotVVM, jak jej použít a co všechno nabízí – ukážeme si validaci, SPA, vlastní komponenty a mnoho dalšího.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt