Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Aktuálně nepřipravujeme žádnou akci

MS Fest 2015 Brno: Vývoj aplikací pro Microsoft Office a Office 365

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Pokud vám není cizí webový vývoj a rádi byste nabídli svou aplikaci nebo službu více než miliardě uživatelů Office, máte k dispozici technologie, které to umožní. Nechte uživatele vyplnit přihlášku na teambuilding ve webové aplikaci, uložte ji na SharePoint, vytvořte událost v kalendáři a ještě mu pošlete e-mailem informaci, jestli bude potřebovat spacák a ať si nezapomene ručník. Microsoft Office jako platforma pro aplikace, Office 365 jako zdroj dat, SharePoint jako základna pro váš web - to jsou možnosti, které přináší nový aplikační model Office 365.
© 2023 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt