Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

MVVM a Knockout JS v praxi

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: Miroslav Zajíc

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Na této přednášce si ukážeme pokročilejší použití Knockout JS doplněné o zkušenosti z reálných aplikací, které jsme u nás v Riganti napsali.
Ukážeme si, jak nejlépe navrhovat viewmodely, jak je překládat do javascriptu, jak spolupracovat s Kendo UI, dále si ukážeme pokročilejší použití pluginu Knockout Mapping, pobavíme se o klientské a serverové validaci, vysvětlíme si, jak Knockout používat z TypeScriptu a nakonec si ukážeme framework Durandal, který nám umožňuje psát Single Page aplikace v Knockoutu.

Soubory ke stažení

1373kB, staženo 2397x
2109kB, staženo 4173x
233kB, staženo 2160x
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt