Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

MS Fest 2013 Praha: Osobní produktivita celého dne

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Každý den lze rozložit do tří částí. Část dne pracujeme, část dne máme volno a poslední část věnujeme spánku. Abychom fungovali produktivně a stále s nadšením a s elánem, je zapotřebí se řádně zaměřit na každou část. Co váš čeká? V této přednášce se podíváme na time management, díky kterému se naučíme lépe zvládat svůj čas, naučíme se různé metodiky jak rozvrhovat své úkoly a činnosti, abychom se celkově cítili v pohodě a nepociťovali velký každodenní stres. Představíme si známé techniky a nástroje, které lze uplatnit zejména při vývoji software, abychom pracovali efektivněji. Podíváme se také do tajů spánku a řekneme si, jak správně spát a cítit se při tom lépe. Základem bude naučit se novým návykům, které nám dopomohou využívat náš drahocenný čas na plno. Chceme se přeci proměnit v super člověka!

Přednášející

© 2023 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt