Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

MS Fest 2013 Praha: Řízení SW projektů a komunikace se zákazníky

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Poprvé se pouštím do netechnických témat a nečekejte, že bych Vás hodlal obšťastnit teoretickým výkladem o manažerských metodikách, nebo chtěl přesvědčovat o dokonalosti nějakého CRM. Naopak počítám, že se podělím o ryze empirické poznatky a praktické zkušenosti, které jsem za těch cca 16 let v oboru získal. Čím se dá zákazník získat a čím ztratit? Co umožňuje dostrkat projekt vývoje software k cíli a co je naopak byrokratická drbačka bez efektu?
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt