Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

MS Fest 2013 Praha: Nebojte se MDX

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Jazyk MDX je velice mocný nástroj pro získávání cenných informací z multidimenzionálních databází obdobně jako SQL jazyk pro práci s daty v databázích relačních. Syntaxe MDX jazyka je ve srovnání s jazykem SQL relativně jednoduchá, jeho použití však vyžaduje zcela jiný způsob myšlení. Tato přednáška vám ukáže, jak se pohybovat v kostkovém prostoru a seznámí vás s MDX dotazy včetně tradičních analytických úloh, včetně práce s hierarchiemi nebo časovými kalkulacemi.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt