Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

MS Fest 2013 Praha: Hekaton - in memory RDBMS

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Ono se to ve výsledku bude jmenovat určitě nějak jinak. Hekaton je jen kódový název, byť pravda velmi hezký. Ovšem se jedná o technologii, která je jak z jiného světa. Ne že by neexistovaly jiné systémy, které umějí pracovat s OLTP databází v paměti, ale teď přichází Microsoft se svým vlastním in Memory OLTP engine. Nabízí několik variant využití, od prosté konfigurace až po ukrutnou optimalizaci. Na přednášce si popovídáme něco o fungování Hekatonu, změně v přístupu k optimistic concurency, uložených procedurách kompilovaných do nativního kódu a samozřejmě také o tom, co se stane když vypnou proud. Přidáme pár drobností jako rozšiřování memory buffer poolu na SSD a změny v column store indexaci.
© 2023 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt