Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

MS Fest 2013 Praha: BISM konečně žije

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
SQL 2014 se blíží naprosto nezadržitelným tempem. Microsoft byl konečně, po více než roce od uvedení SQL serveru 2012 dotáhnout myšlenku BISM do téměř vítězného konce. Co že to to BISM je? Jde o propojení dvou různých analytických modelů do jednolité vrstvy, jde o abstrakci klientských nástrojů od záležitostí analytického serveru. Na přednášce se můžete těšit na barvité ukázky ze života Microsoft Business Intelligence jak na straně serverových technologií, tak i těch krásných klientských létajících bublinek. Mimochodem, demonstrované vlastnosti nejen že budou součástí SQL Serveru 2014, ale jsou k dispozici i pro SQL Server 2012 SP1 s instalovaným CU6.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt