Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Aktuálně nepřipravujeme žádnou akci

MS Fest 2013 Praha: Zpracování obrazu a rozšířená realita na Windows Phone

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Předvedeme si několik zajímavých ukázek, jak na Windows Phone efektivně zpracovávat obraz z kamery a jak aplikovat real-time filtry. Popíšeme si, jak nám pomůže XNA Framework a MonoGame, ukážeme si zajímavý 8bit efekt. Projdeme si nové možnosti ve WP8 (nastavování ostření fotoaparátu, vyvážení bílé) a nové Nokia Imaging SDK (jak ořezávat a otáčet fotky, jak zpracovávat vysoké rozlišení). Do živého streamu kamery umístíme 3D objekty (augmented reality), dále si vytvoříme obdobu aplikace Nokia City Lens. K vidění bude také Nokia Lumia 1020.
© 2023 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt