Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

MS Fest 2013 Praha: Seznamte se - Microsoft Dynamics NAV 2013 R2

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Pro mnoho vývojářů a IT specialistů je pojem Microsoft Dynamics neznámý či nejasný. Na této přednášce si vyjasníme tento pojem a seznámíme se s jedním ze členů rodiny Dynamics a to s Microsoft Dynamics NAV v nejnovější verzi 2013 R2, která je připravena na nasazení v Cloudu. Prohlídneme si tuto Enterprise aplikaci jako vývojovou platformu a prozkoumáme její možnosti integrace s ostatním světem. Také si ukážeme, v čem je odlišný vývoj pro takovéto podnikové aplikace od “běžného” programování tak, jak jej většina vývojářů zná.
© 2023 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt