Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Silverlight 3

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: Pavel Krč
Srdečně Vás zveme na meeting na téma Silverlight 3. Seznáníme se se základy tvorby uživatelksých rozhraní pomocí technologie XAML. Dále pak bude přednáška zaměřena zejména na novinky které přináší verze 3.
Přednáška Vám neposkytne komletní úvod do technologie Silverlight, takže pokud s ním nemáte zkušenosti, nezoufejte a přijďte také, seznámíte se potom spíše s tím co to umí a co se pomocí Silverlightu dá udělat než s tím jak to udělat.

Přednášející

Ohlédnutí za akcí

Přednášku bych hodnotil jako zdařilou, jednak se mi líbila, Štěpán podal téma zajímavou formou a také podle ohlasů publika. Byly zodpovězeny všechny podstatné dotazy a na přednášku navázala zajímavá diskuze. Chybu udělal ten kdo nepřišel.

David Gešvindr, organizátor akce

© 2022 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt