Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

MS Fest 2012: DI v .NET bez pověr, iluzí a frikulínského nadšení

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: FEL ČVUT

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Na přednášku by neměl chodit ten, kdo si i v roce 2012 myslí, že DI je zvláštní černá magie, se kterou si není radno nic začínat a se kterou si poradí jen pár zasvěcených, kteří v kotlíku své vícevrstvé aplikace a za mumlání „fowler, inversion, expecto patronum, dependency, “ do našeho světa zhmotní další zbytečně překombinovaný aplikační bastl. Ukážeme si, proč v mnoha, i když ne ve všech, aplikacích potřebujeme DI kontajner a proč se nespokojit s jeho různými náhražkami. Povíme si o „principu neviditelnosti“ DI kontajneru – to znamená, že nejlepší DI kontajner je kontajner, o kterém při vývoji aplikace (skoro) nevíte a který má přesto v aplikaci tři důležité a na nikoho dalšího nepřenositelné odpovědnosti. Všechny principy, vzory a antivzory si ukážeme v kódu.

Přednášející

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt