Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

MS Fest 2012: Seznámení s jazykem F#

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: Mirek Zajíc

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
F# je funkcionální jazyk inspirovaný komerčně úspěšným jazykem OCaml s úpravami umožňujícími plnohodnotné využití .NET Frameworku. Je k dispozici pod open source licencí, od roku 2010 se stal součástí Visual Studia a funguje také s Mono. Na přednášce se kromě syntaxe jazyka zaměříme na funkcionální programovací techniky, které F# nabízí. Ty umožňují soustředit se na to /co/ má program vykonat, místo toho /jak/ to má vykonat. Díky nepřítomnosti side-efektů je paralelní a asynchronní programování výrazně jednodušší. Používáním funkcí vyššího řádu a typové inference dochází při programování k samočinnému vzniku obecných a znovupoužitelných komponent.

Přednášející

© 2023 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt