Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Od návrhu po testování

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: Mirek Zajíc

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Nové Visual Studio 2012 dále rozšiřuje svůj záběr na činnosti před a po vlastním vývoji aplikace.
Pomocí nového Storyboardingu je možné velmi rychle vytvořit vizuální prototyp aplikace a nová webová aplikace slouží k agilnímu plánování iterací a kapacit. Po vytvoření aplikace nabízí prostředky k jejímu důkladnému otestování, a to buď s použitím formálních testovacích případů anebo pomocí volného testování (exploratory testing). Po nasazení do provozu pak máte k dispozici zpětnou vazbu o projevujících se chybách a jejich příčinách.

Přednášející

Ohlédnutí za akcí

Tuto přednášku jsme naplánovali z několika důvodů - jednak je TFS 2012 relativní novinkou, dále se jedná o hodně obsáhlý nástroj pro správu týmového vývoje. A v neposlední řadě jsou přednášky Michaela Juřka vždy zárukou kvality a toho, že se dozvíme velké množství informací na vysoké technické úrovni. Nejinak tomu bylo na této akci.

Přednáška byla formou živých ukázek, slajdy sloužili pouze jako jakýsi guideline. Osobně tento způsob považuji za výborný, slajdy si můžu dodatečně pročíst až doma. Navíc měl Michael pro ukázky připravené velice obsáhlé virtuální prostředí, které dovolovalo sledovat i složitější scénáře, jako kooperaci více (dvou) uživatelů, nebo simulaci offline režimu.

Tato akce obsáhla opravdu vše, co sliboval název přednášky, od storyboardingu až po nově podporované formy testování. Samotného mne překvapilo, jak velké množství novinek TFS 2012 v kombinaci s Visual Studiem 2012 obsahuje.

Jan Holan, organizátor

Soubory ke stažení

4661kB, staženo 2249x, zobrazit on-line
672kB, staženo 2214x, zobrazit on-line
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt