Přednášející

Je až neuvěřitelné, kolik lidí dobrovolně, bez nároku na odměnu podporuje naše aktivity. Někteří nikdy na podobné akci nevystoupili, a přesto si dodali odvahy a přišli. Někteří vystoupili pouze s jedním tématem, jiní jsou profesionální školitelé. Všem však patří náš dík.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o přednášejícím

JUDr. Natálie Kuňáková, LL. M.

Společnost

Advokátní kancelář Petráš Rezek s.r.o.

Životopis

JUDr. Natálie Kuňáková, LL. M. vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, specializaci na finanční a mezinárodní právo. V roce 2022 úspěšně absolvovala státní rigorózní řízení se získáním titulu JUDr. na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

Od roku 2020 trvale spolupracuje s advokátní kanceláří PETRÁŠ REZEK s. r. o., od ledna 2023 jako advokátka – vedoucí Oddělení rodinného a dědického práva.

Má bohaté zkušenosti se soudními spory i mimosoudní komunikací s protistranami a úřady.

V rámci ELSA LAW SCHOOL absolvovala krátkodobé studijní stáže v Gruzii, Portugalsku, Itálii a na Ukrajině.

V roce 2017 vyhrála studentskou soutěž média pravniprostor.cz 'Ukaž svou kreativitu' s prací na téma odpovědnosti umělé inteligence.

V roce 2023 dosáhla doposud největšího úspěchu své kariéry získáním ocenění v soutěži Právník roku v kategorii Talent roku za 3. místo s odbornou prací na téma věnující se umělé inteligenci.

Aktivity na WUGu

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt