Přednášející

Je až neuvěřitelné, kolik lidí dobrovolně, bez nároku na odměnu podporuje naše aktivity. Někteří nikdy na podobné akci nevystoupili, a přesto si dodali odvahy a přišli. Někteří vystoupili pouze s jedním tématem, jiní jsou profesionální školitelé. Všem však patří náš dík.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o přednášejícím

Jan Holan

Osobní web

http://www.h2net.cz

Životopis

Pocházím a bydlím v Praze. V letech 1998-2005 jsem studoval obor výpočetní techniky na škole ČVUT FEL Praha. Od roku 1998 jsem pracoval jako programátor a analytik ve společnosti IMP spol. s r.o.. Od 1. září 2013 pracuji ve společnosti DATACENTRUM systems & consulting, a.s. díky spojení IMP spol. s r.o. s touto firmou.

Programovat jsem začal na platformě Microsoft ve Visual Basic 6, ale s příchodem .NET platformy jsem hned od začátku začal programovat v jazyce C#.
Specializuji se na webové a desktop databázové aplikace.
Hlavní technologie, které používám jsou ASP.NET Web Forms, Silverlight, WPF, WCF, WIF, EF. Databáze využívám Microsoft SQL Server nebo Oracle.
Také jsem autor doplňku TFS Source Control Explorer Extension do Visual Studia.
Kromě programování příležitostně konfiguruji Windows Servery (AD, DNS, Exchange, TMG) a Webové aplikace (IIS, Certificate, Security).

Specializace

.NET, C#, ASP.NET, Silverlight, WPF, WCF, WIF, LINQ, Windows Forms, SQL Server, TFS, Windows Server, IIS

Sociální sítě

Aktivity na WUGu

© 2022 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt