Pobočka Praha

V Praze pořádáme zhruba jednu přednášku měsíčně z oblasti IT PRO a jednu přednášku měsíčně pro vývojáře. Přednášky probíhají v budově Microsoftu BB Centrum Delta v sálu Praha. Kapacita sálu je okolo 150 lidí.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

praha@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

Microsoft Exchange Server - Novinky a Service Pack 1

Datum a místo konání:

15.7.2004 od 19:00 do 20:00
pobočka: Praha
přednášející: Petr Šetka

Registrace na akci

0
ze 140
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Opět ve WUG - nonšalantní Petr Šetka a jeho přednáška o MS Exchange serveru… Petra můžeme považovat za jednoho z nejlepších prezentátorů v České republice, a podle toho vypadala i jeho prezentace - minimum slaidů a maximum praktických ukázek... Celá jeho prezentace o dvou slaidech trvala asi hodinu a půl a zaznamenala i velmi kladný ohlas.

Po prezentaci si Petr sednul u kávy a osobně s různými lidmi konzultoval jejich aktuální problémy s Exchange serverem (viz foto). 

Na tomto meetingu nám s organizací pomáhala i slečna Radka, která nám pomohla s občerstvením a registrací (viz foto). A zapózovala i s MS produkty - to byla ale výjimka, protože normálně si za focení nechává platit...

Dnešní schůzka byla přelomová. Konečně se nám podařilo spojit dvě aktivity - MVP (Most Valued Professional) a User Group. S jedním z českých MVP jsme se dohodli na přednášce na téma Microsoft Exchange Server. Tuto přednášku nemohl přednést nikdo jiný než Petr Šetka, MVP pro Exchange Server. Kolem páté hodiny se začal sál plnit. Měli jsme opět zvýšenou kapacitu, neboť počet návštěvníků se neustále rozrůstá. Tentokrát nás poprvé zradila technika - dataprojektor ne a ne naskočit, takže jsme byli nuceni poněkud improvizovat. Seznámili jsme tedy osazenstvo s našimi plány na rozvoj toho sdružení - WUG University, knihovna. Následovalo krátké občerstvení a začala přednáška. 

Přednáška byla podle mého názoru hodně kvalitně připravená a i laika v oblasti MS Exchange dokázala zaujmout. Profesionálové měli samozřejmě možnost se ptát na odborné dotazy,  některé naopak zaujalo praktické uplatnění nových vlastností tohoto produktu - např. dynamické distribuční skupiny. Přednášku se Vám pokusíme co nejdříve dodat na naše stránky. 

Pak nastal další zádrhel - pizzu dovezli moc brzy, takže jsme byli nuceni udělat další přestávku. Při této přestávce se začali utvářet diskusní kroužky a druhá část přednášky už byla spíše ve znamení diskuze.

Celkově si myslím, že se meeting vydařil a určitě budeme i dále spolupracovat s našimi MVP na přípravě kvalitního obsahu..(dp)

Nejnovější fotky z akcí

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt