Pobočka Praha

V Praze pořádáme zhruba jednu přednášku měsíčně z oblasti IT PRO a jednu přednášku měsíčně pro vývojáře. Přednášky probíhají v budově Microsoftu BB Centrum Delta v sálu Praha. Kapacita sálu je okolo 150 lidí.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

praha@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

MS SQL Server 2012 (Denali)

Přednáška podrobně představí nastupující vlajkovou loď databázových produktů firmy Microsoft - SQL 2012 Denali a porovnání s předchozími verzemi 2008 a 2008R2.
Obsahem přednášky bude představení nových možností SQL Server 2012 z pohledu databázového administrátora. Zmíníme jednak možnosti pro vysokou dostupnost AlwaysOn, zabezpečení a správu dat. Dále si ukážeme nové možnosti Management Studia, práci s Extended Events, Distributed Replay a mnoho dalšího. V závěru zmíníme i nové možnosti SQL Server Reporting Services ve spojitosti s konfigurací SharePoint 2010.

Datum a místo konání:

8.12.2011 od 17:30 do 21:30
pobočka: Praha
přednášející: Ing. Marek Chmel, MSc

Registrace na akci

93
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Přednášející Marek Chmel z firmy WBI Systems nám představil nový SQL Server 2012, tentokrát z pohledu IT administrátora. Protože se jednalo teprve o RC verzi, nezískali jsme souhlas přednášejícího s natáčením. Takže ti co nepřišli a spoléhali na záznam, o dost přišli...

Marek Chmel ukázal nové SQL Management Studio, které je nově vystavěno v prostředí Visual Studia 2010, dále AlwaysOn - řešení nově zastřešující již stávající technologie vysoké dostupnosti. Další část se věnovala vylepšení v oblastech Security a funkcí SQL Audit a Containment databáze, dále změny v nasazení a v Reporting Services.

Přednáška byla zakončena povídáním o rozdílech v jednotlivých edicí a novinkách v jejich licencování. Oznámená změna v licencování z per procesor na core zchladila nadšení mnohých, kteří nepoužívali licenci Server-CAL. A ty co jej používali, zase nepotěšila obava z avizovaného zdražování...

Jan Holan, Jan Nábělek - organizátoři

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (83 %)
Kvalita přednášky (90 %)
Praktické ukázky (79 %)
Organizace akce (98 %)
Kvalita občerstvení (82 %)
celková úspěšnost akce: 87%
hlasovalo 31 lidí

Fotky z akce

Soubory ke stažení

1392kB, staženo 2436x
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt