Pobočka Praha

V Praze pořádáme zhruba jednu přednášku měsíčně z oblasti IT PRO a jednu přednášku měsíčně pro vývojáře. Přednášky probíhají v budově Microsoftu BB Centrum Delta v sálu Praha. Kapacita sálu je okolo 150 lidí.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

praha@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

MOM 2005 Workgroup Edition

Datum a místo konání:

21.1.2005 od 17:00 do 21:00
pobočka: Praha
přednášející: Jiří Hýzler (MCT, MVP)

Registrace na akci

0
ze 14
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

 

Historicky první pražský Hands On Lab. Okamžik na který nelze zapomenout! Zvlášť poté, co jsem v chvilkovém pominutí smyslů v první pozvánce na HoL lákal členy a sympatizanty WUG na někoho úplně jiného, než byl skutečný přednášející a ten kdo jej připravil – p. Jiří Hýzler z OKsystemu. Jelikož se jedná o gentelmana, velice slušnou formou mě upozornil na můj omyl, já se hanbou málem propadl a můj obličej připomínal slušně vymalované pozadí paviána. Snažil jsem se to následně napravit hromadou spamu ale džina jsem už holt vypustil :-(.

Radim Petržela, který ze strany WUG toto setkání organizačně připravil, si nakonec oddychl, když z 12 přihlášených přišla většina, nicméně stejně – přesto, že účastníky vehementně prosil a upozorňoval na to, aby ke své přihlášce na HoL přistupovali podstatně seriózněji, než k účasti na WUG meetincích, nastal klasický scénář – odhlašování na poslední chvíli, „něco důležitýho mi do toho vlezlo“, popřípadě raději vůbec žádné info. Takže měl docela honičku s oslovováním dalších zájemců, kterým v první vlně napsal, že se na ně nedostalo, atd.

Asi budeme muset zvážit, zda nepřistoupit k nějakým interním mínus bodům, na jejichž základě budeme posuzovat příští přihlášky zájemců na další HoLy. To není naše zupáctví, účast/neúčast na HoL je trochu o něčem jiném, než totéž na setkání WUG.

Nicméně zpět k HoL – na OKsystemu nás přivítala perfektně připravená, moderní učebna, kterou by mnohá jiná školící střediska mohla jen tiše závidět. Klobouk dolů před p. Hýzlerem- speciálně pro tento HoL fyzicky natahal do učebny a připravil všechna PC, včetně instalace, připravil a „projel si“ předem celý HoL. Zázemí a podpora perfektní. Neříkám to proto, že od OKsystemu chceme i nadále požívat jeho pohostinnosti, na takovéto podbízení jsem už dost starej :-), ale proto, že je to fakt.

Během HoL-u jsme si mohli znovu oživit znalosti získané na předcházející přednášce (13.1.). Nicméně přece jen - rozsah HoL-u byl z naší strany lehce předimenzovaný, reálné bylo projít tak cca ¾ jeho rozsahu. Po skončení HoL-u jsme se usilovně snažili, aby pan Hýzler nestihl svůj poslední spoj z Prahy domů a kdyby to Radim nakonec násilně „neodpískal“ :-) asi by k tomu i došlo.

Tak někdy příště na dalším HoL-u.

Pavel -TA-

Fotky z akce

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt