Pobočka Praha

V Praze pořádáme zhruba jednu přednášku měsíčně z oblasti IT PRO a jednu přednášku měsíčně pro vývojáře. Přednášky probíhají v budově Microsoftu BB Centrum Delta v sálu Praha. Kapacita sálu je okolo 150 lidí.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

praha@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Další informace o akci

MS Exchange Server & MS ISA Server

Budoucí rozvoj IT a Microsoft (speciální host)
MS Exchange Server a MS ISA Server - vzájemná spolupráce

Datum a místo konání:

26.10.2004 od 18:00 do 21:30
pobočka: Praha

Registrace na akci

1
ze 120
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Ve všech směrech výjimečný meeting! Dvě opravdu zajímavé přednášky - první v podání velmi vzácného hosta pana Mühlfeita, viceprezitenta Microsoftu pro Evropu, Blízký východ a Afriku, který krátce pohovořil o rozvoji IT sektoru, technologií atd. (asi 20 min.) a poté, a toho si na meetinzích WUG vážíme opravdu hodně, se zapojil do diskuze s účastníky meetingu, kteří se jej ptali opravdu na pestrou škálu témat, a pravdou je, že pan Mühlfeit opravdu na každou otázku hodně dlouho odpovídal. Super, že si na nás takhle našel čas!

Běžná praxe je, že první přednáška je technická a druhá na trochu "odlehčené" téma. Tentokrát tomu bylo naopak, protože program pana Mühlfeita je opravdu hodně nabitý. Ještě před začátkem jeho prezentace jsme panu Mühlfeitovi předali plaketu čestného členství WUG a nechali si od něj podepsat jeden z našich plakátů.

Druhá přednáška byla už vyloženě technického rázu a soudě dle reakcí některých účastníků po cestě domů z Prahy do Brna, tak i velmi přínosná. Pánové Pavlis a Knotek se do prezentace "obuli" opravdu zostra a drtivá část přednášky byly praktické ukázky (slajdů jsme moc neviděli - a to je dobře!). Před osmou dorazila pizza, ale naše prezentátory se nám podařilo zastavit až o dalších 20min později. A jelikož bylo docela pozdě a velký kus přednášky ještě před námi, museli jsme posunout odjezd autobusu do Brna z půl deváté na devátou.
Po desetiminutové přestávce, se rozjela další část, nutno dodat (a také se prezentátorům omluvit), že v průběhu přestávky oni ani přes kopu dotazů neměli čas pojíst, a proto jim nikdo neměl za zlé, že začínali ještě s pizzou v ruce - ba naopak! přece nejsme na nějaké oficiální přednášce... Před devátou se už brněnská část publika začala zvedat a pospíchat na autobus, který speciálně pro tento meeting WUG zařídil, aby účastníky z Brna dovezl tam i zpět zdarma! Prezentace ale pokračovala dál a po ní se ještě někteří přemístili do pražských hospůdek, kde pokračovali v diskuzi ... a to se nám líbí :)

Radim Petratur

Fotky z akce

© 2023 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt