Konference Global Azure Prague 2024

Zajímá vás cloud a chcete se dozvědět, jaké jsou praktické možnosti jeho využití pro vývoj a provoz vašich aplikací či infrastruktury? Přijďte na tuto bezplatnou vzdělávací konferenci určenou pro vývojáře a administrátory se zájmem o cloudové technologie, kde se s vámi o své zkušenosti podělí přední odborníci na problematiku cloudu Microsoft Azure a Microsoft 365.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

BB centrum, budova Delta

Přednáškový sál Praha  se nachází v budově BB Centrum Delta, nad zastávkou MHD Vyskočilova (ve stejnojmenné ulici je i hlavní vchod).

Popis cesty

Použijete-li metro (trasa C), vystupte na stanici Budějovická a přestupte na autobus č. 118,170 kterým dojedete jednu stanici na zastávku zastávku Vyskočilova a vrátit se necelých 100 m zpět.  Je možné použít také linku 170 nebo smluvní autobusovou linku BB Centra - linku BB1. Vystoupíte přímo před budovou Alpha (zastávka MHD Brumlovka) a od zastávky sejdete cca 180 m níže k budově Delta.

Pojedete-li autem po dálnici D1 v kterémkoli směru, sjedete směr Michle přímo u budovy Alpha. K parkování je možno využít placených parkovišť v areálu BB Centra (provoz 10-19 hod ~ 50 Kč/h v r. 2022), nacházející se v bezprostřední blízkosti budovy Alpha a za budovou Delta. Vzhledem k zavedení parkovacích zón je hledání neplaceného stání v blízkém okolí nereálné.

Adresa

BB centrum, budova Delta
Vyskočilova 1561/4a
Praha 4

Fotografie

Datum a místo konání:

19.4.2024 od 09:00 do 18:00
pobočka: Praha

Registrace na konferenci

172
ze 250
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací
Před registrací se prosím přihlašte
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt