Pobočka Praha

V Praze pořádáme zhruba jednu přednášku měsíčně z oblasti IT PRO a jednu přednášku měsíčně pro vývojáře. Přednášky probíhají v budově Microsoftu BB Centrum Delta v sálu Praha. Kapacita sálu je okolo 150 lidí.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

praha@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

Build 5-star mobile app using VS App Center

Zveme Vás na první setkání naší dceřiné komunity Azure User Group, kde pro vás jiný tým organizátorů bude připravovat jednou měsíčně přednášky zaměřené na cloudové technologie, aniž by to ovlivnilo chod a skladbu témat WUG Praha. Na přednášce, která bude v angličtině se seznámíte s tím, jak s pomocí Visual Studio App Center automatizovat proces vývoje, testování a nasazení mobilních aplikací.

App Center helps mobile app developers easily add Continuous Integration, Automated UI Testing, Push Notifications, Crash Monitoring and Analytics to any app! Join me as we explore App Center to see how easy it is to get started and how it can help us build 5-star apps!
18:00 - 18:15 - Představení WUGu a AUGu
18:15 - 19:15 - Přednáška
19:15 - 21:00 - Pizza & Networking
Proč jsme založili Azure User Group? Neustále roste poptávka po cloudových tématech a nechtěli jsme dedikovat polovinu přednáškové kapacity poboček WUGu (typicky 2 přednášky měsíčně) čistě cloudovým tématům a omezit tak bohatou škálu témat, kterým se na WUGu věnujeme. Proto jsme založili AUG jako naši dceřinou komunitu, o kterou se budou starat jiní organizátoři a bude se věnovat čistě cloudovým tématům. Pro vás se tím nic nemění, její akce naleznete vždy zde na webu, kde se na ně také můžete registrovat (preferujeme, nemusíte se pak registrovat na Meetupu AUG), stejně jako pořízené videozáznamy.

Datum a místo konání:

12.6.2018 od 18:00 do 21:00
pobočka: Praha
přednášející: Brandon Minnick

Registrace na akci

26
ze 70
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Materiály k této přednášce naleznete zde.

Link to the content is here.

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (94 %)
Praktické ukázky (94 %)
Kvalita přednášky (91 %)
Přednáškové prostory (97 %)
Organizace akce (100 %)
celková úspěšnost akce: 94%
hlasovalo 8 lidí
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt