Pobočka Písek

Písek, průmyslová škola, přednáškový sál, kvalitní přednášející, návštěvníci, organizátoři a možná i kouzelník.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

pisek@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

Windows Live Services

Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku o novém balíku a službách Windows Live Services. Přednášet bude náš kolega z Píseckého Teamu pan Jiří Prášek, který se na on-line služby specializuje a má s nimi bohaté zkušenosti. Těšit se tak můžete například na porovnání s konkurenčním Googlem popřípadě si řekneme i kde má současné "Livko" slabiny.
Program:
17:30 - 19:00 - Přednáška I. část
19:00 - 19:30 - Večeře
19:30 - 21:00 - Přednáška II. část
21:00 ukončení a pivko?
Těšíme se na Vás.

Datum a místo konání:

13.3.2008 od 17:15 do 20:50
pobočka: Písek
přednášející: Jiří Prášek

Registrace na akci

3
ze 50
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Windows Live - Logo Dnešní přednáška WUGu pojednávala o snaze Microsoftu proniknout na pole internetu širokou škálou "online" služeb pod označením Live. Přednášejícím byl v této úloze nováček Jiří Prášek, který předvedl velmi dobrý výkon. Jelikož víme o jeho působení v Sálu Království nepřekvapila nás hláška "Rozdvojená osobnost není v této verzi podporována!", to když mu Messenger zahlásil "Komunikace se sebou samým není povolena." při pokusu napsat si z webového rozhraní Messengeru do spuštěného klienta. Dále jsme objevili, že celé Live je naspáno, cituji: "na těch rychlých technologiích" a "je hodně návykové". S čímž musím u některých služeb souhlasit. Předvedli jsme si hlavní tahouny Lajfka jako Search, Spaces, OneCare, Mail, Gallery, Admin Center, Hotmail, Maps, Writer a trochu mimo stojící MSN Video (Soapbox) a dozvěděli i něco z jeho historie a zákulisí. Mne osobně uchvátili mapy, které jsou dalo by se říci mnohem lepší verzí Google Earth a to online a s nádherným 3D pohledem na domečky, pro nás v české kotlině bohužel spíše ty americké mrakodrapy. Následovala skvělá pizza v mém případě Hawai :-) a nakonec jsem to Lajfko pořádně zdrbli. Na závěr děkují/eme Našemu i Vašemu partneru v IT za věcné připomínky.

Programovací jazyk Loading - Logo OT: Já osobně si myslím, že Microsoft hlavně předvedl nový brand pro programovací jazyk Loading. Vidím na Live jeho přítomnost úplně všude :-)

Petr Vlk, návštěvník akce

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (100 %)
Kvalita přednášky (75 %)
Praktické ukázky (75 %)
Organizace akce (50 %)
Kvalita občerstvení (50 %)
celková úspěšnost akce: 72%
hlasoval 1 člověk

Fotky z akce

Soubory ke stažení

© 2020 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt