WUG Online

Připravili jsme pro vás nový doplňkový formát akcí WUGu, které budou probíhat jako živé přenosy bez fyzické přednášky v přednáškové místnosti. Tento nový formát akcí chceme používat výhradně pro akce na specifická témata, která by si na jedné pobočce nenašla dostatek posluchačů, proto Vám dáváme příležitost tyto akce sledovat z tepla domova.

Pokud nestihnete živý přenos, záznam přednášky bude dostupný v naší knihovně záznamů.

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Další informace o akci

Nejčastější chyby v zabezpečení Microsoft 365

Cloud je bezpečný. Na rozdíl od většiny lokálních IT prostředí, které jsou publikovány do veřejného internetu. Ovšem i jako bezpečná platforma sama o sobě skrývá několik míst, které mohou vést k relativně snadné kompromitaci organizace. V drtivé většině jsou to místa hybridní, přesahující a spojující oba tyto světy.

Pojďme si ona místa představit a vhodně je zabezpečit. Aneb výchozí nastavení nejsou vždy pro každého. Azure AD Connect, AD FS, Exchange Hybrid, to je jen začátek míst, kam se vydáme.
Přehlížení těchto míst může vést k obsahu přednášky „Smutné příběhy“. „Jak naštvat bezpečáka“ spolehlivě napoví slabé zabezpečení samotného online prostředí. Ale naštěstí máte „Bezpečnostní funkce Microsoft 365“, které se vším uvedeným pomohou. Budete pak plně připraveni na případný „Kybernetický útok - detekce, vyšetření, prevence s Microsoft Defender ATP“.

Partneři akce

Registrace na akci

350
ze 500
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (92 %)
Praktické ukázky (86 %)
Kvalita přednášky (94 %)
Kvalita streamu (94 %)
celková úspěšnost akce: 92%
hlasovalo 39 lidí

Videozáznam přednášky

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt