Konference SQL Server Bootcamp 2021

Dvoudenní bezplatná vzdělávací konference určená pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na SQL Server seznámíte s best-practices z různých oblastí Microsoft SQL Serveru, Microsoft Azure a Power BI.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

SQL Server Bootcamp 2021

Zajímá vás, jak SQL Server využít naplno a jak jeho méně známé funkce můžete prakticky využít ve vlastních aplikacích? Připravili jsme pro vás dvoudenní bezplatnou vzdělávací konferenci určenou pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na Microsoft Data Platform seznámíte s best-practices z různých oblastí Microsoft SQL Serveru, Microsoft Azure a Power BI.

Program

Postupně pro Vás zveřejňujeme potvrzené přednášky, které budou probíhat ve 2 souběžných tracích po oba dny. Uvedený program není zatím finální, což znamená, že témata přednášek ještě budou přibývat a stávající témata se mohou měnit. Letos nebude probíhat hlasování o zařazení přednášek do programu, téma pro vás vybereme spolu s přednášejícími. V dostatečném předstihu před konferencí zveřejníme přesný časový harmonogram, kdy se budou jednolivé přednášky vysílat.

Označte si hvězdičkou v programu ty přednášky, které plánujete zhlédnout. Při sestavování časového harmonogramu se pokusíme zohlednit to, aby přednášky neprobíhaly souběžně.

Přednášející

Partneři konference

© 2021 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt