WUG Online

Připravili jsme pro vás nový doplňkový formát akcí WUGu, které budou probíhat jako živé přenosy bez fyzické přednášky v přednáškové místnosti. Tento nový formát akcí chceme používat výhradně pro akce na specifická témata, která by si na jedné pobočce nenašla dostatek posluchačů, proto Vám dáváme příležitost tyto akce sledovat z tepla domova.

Pokud nestihnete živý přenos, záznam přednášky bude dostupný v naší knihovně záznamů.

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Akce je zrušena na přání přednášejícího, protože po upgradu jeho notebooku na Windows 11 se bohužel s nečekaným zpožděním jeho systém dnes dopoledne rozsypal jako domeček z karet a kvůli složitosti ukázek a jejich závislosti na řadě nainstalovaných nástrojů není možné stihnout vše přeinstalovat do přednášky. Velmi se Vám omlouváme za případné komplikace, přednášku vystavíme v novém termínu. Děkujeme za pochopení.

Další informace o akci

Novinky v .NET Internals

Upozornění: Jedná se o živý přenos stejnojmenné přednášky pořádané v Brně. Pokud se chcete účastnit fyzické akce, registrujte se prosím na ni.

Podíváme se, co se během posledních verzí událo v útrobách .NET [Core]. Kompilace, diagnostický tooling, garbage collector, drobná i zásadní vylepšení performance.
17:00 - 17:10 - Představení WUGu
17:10 - 18:30 - 1. část přednášky
18:30 - 18:45 - Přestávka
18:45 - 20:00 - 2. část přednášky
20:00 - Diskuze

Registrace na akci

134
ze 500
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací
Akce je zrušena na přání přednášejícího, protože po upgradu jeho notebooku na Windows 11 se bohužel s nečekaným zpožděním jeho systém dnes dopoledne rozsypal jako domeček z karet a kvůli složitosti ukázek a jejich závislosti na řadě nainstalovaných nástrojů není možné stihnout vše přeinstalovat do přednášky. Velmi se Vám omlouváme za případné komplikace, přednášku vystavíme v novém termínu. Děkujeme za pochopení.

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (N/A)
Praktické ukázky (N/A)
Kvalita přednášky (N/A)
Kvalita streamu (N/A)
celková úspěšnost akce: N/A
hlasovalo 0 uživatelů
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt