WUG Online

Připravili jsme pro vás nový doplňkový formát akcí WUGu, které budou probíhat jako živé přenosy bez fyzické přednášky v přednáškové místnosti. Tento nový formát akcí chceme používat výhradně pro akce na specifická témata, která by si na jedné pobočce nenašla dostatek posluchačů, proto Vám dáváme příležitost tyto akce sledovat z tepla domova.

Pokud nestihnete živý přenos, záznam přednášky bude dostupný v naší knihovně záznamů.

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Další informace o akci

Azure AD Application Proxy

AAD Application Proxy je reverzní proxy, tedy technologie umožňující publikování intranetových aplikací do internetu. Její klíčovou vlastností je, že nepotřebuje žádnou veřejnou IP adresu či VPN a umí přidat Azure AD autentizaci včetně dvoufázového ověření (MFA) i do tzv. legacy aplikací.
Jedná se tak o jeden z nejbezpečnějších a nejjednodušších způsobů, jak pracovníkům během lockdownu zpřístupnit intranetové webové portály typu SharePoint, ale také firemní desktopové aplikace sdílené přes Remote Desktop Web Access.

Během této prezentace se dozvíte, jak Azure AD Application Proxy správně nasadit a jaké jsou její možnosti a omezení. Uvidíte také její použití v B2B scénářích a jako třešničku na závěr si ukážeme jednotné přihlášení (SSO) účtem Google do kerberizované intranetové aplikace bez její modifikace.
17:00 - 18:30 - Přednáška
18:30 - Diskuze

Partneři akce

Registrace na akci

255
ze 500
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Rádi bychom poděkovali Michaelovi za další skvělou přednášku o Active Directory, na které představil méně známou, leč velmi užitečnou službu a ukázal, jak jim v praxi nasadit. 

Pokud se vám přednáška líbila a chtěli byste se od Michaela o (Azure) Active Directory či PowerShellu dozvědět více, máte možnost navštívit některý z Michaelových exkluzivních kurzů v Gopasu: 

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (92 %)
Praktické ukázky (93 %)
Kvalita přednášky (96 %)
Kvalita streamu (90 %)
celková úspěšnost akce: 93%
hlasovalo 34 lidí

Videozáznam přednášky

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt