WUG Online

Připravili jsme pro vás nový doplňkový formát akcí WUGu, které budou probíhat jako živé přenosy bez fyzické přednášky v přednáškové místnosti. Tento nový formát akcí chceme používat výhradně pro akce na specifická témata, která by si na jedné pobočce nenašla dostatek posluchačů, proto Vám dáváme příležitost tyto akce sledovat z tepla domova.

Pokud nestihnete živý přenos, záznam přednášky bude dostupný v naší knihovně záznamů.

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Akce je zrušena z časových důvodů, kdy se přednášející musel neplánovaně zapojit do časově náročného projektu a nemáme tak kdy přednášku natočit. Velice se Vám omlouváme, že přednášku na toto téma již po druhé rušíme. Přednášku i nadále plánujeme zařadit do programu, ale aktuálně nemáme bližší informace o časovém harmonogramu.

Další informace o akci

Clean Architecture

Představte si, že váš tým dostal za úkol napsat aplikaci pro letecký průmysl. Víte že musí fungovat a rozvíjet se desítky let. Nevíte jestli bude stačit desktopová verze, možná bude potřeba web nebo snad hologram UI? Ani nevíte jak se změní pravidla létání z rozšiřujícími se drony. A co až přijdou létající auta? Na přednášce se nedozvíte jaká bude budoucnost, ale jak napsat aplikaci, která se bude budoucnosti snadno přizpůsobovat.
17:00 - 19:00 - Přednáška
19:00 - Diskuze

Registrace na akci

164
ze 500
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací
Akce je zrušena z časových důvodů, kdy se přednášející musel neplánovaně zapojit do časově náročného projektu a nemáme tak kdy přednášku natočit. Velice se Vám omlouváme, že přednášku na toto téma již po druhé rušíme. Přednášku i nadále plánujeme zařadit do programu, ale aktuálně nemáme bližší informace o časovém harmonogramu.

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (N/A)
Praktické ukázky (N/A)
Kvalita přednášky (N/A)
Kvalita streamu (N/A)
celková úspěšnost akce: N/A
hlasovalo 0 uživatelů
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt