Pobočka Olomouc

Olomoucká pobočka byla založena v lednu 2012. Nově obnovený provoz pak od září 2014. Chceme přinášet zajímavé akce, které přispějí k vašemu profesnímu růstu. Akce tak zajímavé, že se budete netrpělivě těšit na další. Setkání jsou určena nejen pro IT odborníky, ale také pro studenty Univerzity Palackého a pro další zájemce o dění v jednom z nejatraktivnějších oborů současnosti - v informačních technologiích.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této pobočky, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

olomouc@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Akce minulé »

Monitoring a optimalizace databázových dotazů v Microsoft SQL Serveru

Olomouc, 2. 3. 2017

V dnešní době je velice těžké najít přednášku či workshop, který by padnul "na míru". Nabídka je veliká, a tak vybíráme nejčastěji podle tématu, přednášejícího či organizátora. V případě přednášejícího je sázka na jistotu právě David Gešvindr, neboť je skvělý řečník a své přednášky má perfektně připravené. Podávané téma zná do hloubky, a tak ho nezaskočí složité všetečné dotazy a nenadálé situace při demonstrování funkčnosti. Tak tomu bylo i při jeho přednášce v Olomouci, kdy posluchačům prezentoval možnosti, jak v MS SQL je možné ladit SQL databázové dotazy a jak řešit výkonnostní problémy. Bravurním způsobem ukázal možnosti v MS SQL 2016 a inspiroval vývojáře k hlubšímu studiu nástrojů a možností, které je možné při vývoji využívat. Dobrá práce Davide.

Testovatelný kód a Test First v C#

Olomouc, 19. 4. 2016

Na Katedře informatiky Univerzity Palackého v Olomouci se konala již druhá přednáška olomouckého WUGu, tentokrát bylo tématem testování v C#. Přednášku si vzal na starosti Jiří Pokorný ze Solar Winds a během 2 hodin předvedl několik příkladů, jak takový test napsat, spustit a jak pomocí testů napsat rychle a efektivně program.

Zdeněk Vídeňský
organizátor

Partneři

© 2017 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt