Pobočka Nový Jičín

Adresa budovy: Štefánikova 7, Nový Jičín GPS souřadnice vstupu do budovy: 49°35'46.55"N, 18°0'28.07"E Vzdálenost od autobusového i vlakového nádraží cca 300 m. Parkování je nejvhodnější na centrálním parkovišti u Městské tržnice (ulice Na Valech), vzdáleném cca 100 m od budovy.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

novyjicin@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Další informace o akci

SharePoint 2010 – desítky důvodů pro upgrade

Seznamte se s rodinou produktů Microsoft SharePoint 2010 (SharePoint Foundation 2010 a SharePoint Server 2010), novinkami, přínosy a možnostmi využití této nové generace řešení pro tvorbu týmových portálů. Přednáška jasně popisuje nové funkce platformy, změny a inovace v oblastech SharePoint webů a seznamů, aplikačních služeb a scénářů využití. Unikátní souhrnné informace o SharePoint 2010 na dosah ruky.

Datum a místo konání:

7.4.2010 od 17:00 do 20:30
pobočka: Nový Jičín
přednášející: Kamil Juřík (MVP, MCITP)

Registrace na akci

1
ze 60
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Nefalšované nadšení (mnohdy až fanatické) Kamila Juříka pro SharePoint bylo zřejmé od prvních vteřin jeho přednášky. Troufám si tvrdit, že mnohé účastníky se mu podařilo tímto nadšením nakazit. Na akci byly přítomny jak osoby touto technologií ještě nezasažené, tak ostřílení správci předchozích verzí produktu, kteří neváhali zasypat přednášejícího problémy, které řeší při své běžné práci se SharePointem.

Počet účastníků kupodivu odpovídal počtu přihlášených - i když samozřejmě přišlo několik neohlášených hostů, což se ale vyrovnalo s nedorazivšími registrovanými...

Na závěr přednášky se Kamil lehce dotkl i svého druhého nejoblíbenějšího tématu = licencování. Mnohé účastníky tím navnadil (nebo vyděsil), takže téma některé z dalších přednášek je nasnadě.

http://www.prosharepoint.cz

 

Standa Jedlička, organizátor

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (100 %)
Kvalita přednášky (100 %)
Praktické ukázky (75 %)
Organizace akce (75 %)
Kvalita občerstvení (75 %)
celková úspěšnost akce: 86%
hlasoval 1 člověk

Fotky z akce

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt