Pobočka Hradec Králové

Technologické centrum Hradec Králové - Microsoft Inovační centrum HK. Konferenční sál se základní kapacitou 35 osob s možností rozšíření až na 70 osob. Projekce, ozvučení, Data-Video konferenční zařízení Polycom, Wi-Fi připojení k internetu zdarma. Parkování u objektu (areál letiště). Detaily a mapa zde: http://www.tchk.cz/kontakty.html

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

hradec@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

Použití návrhových vzorů v prostředí jazyka C# .NET

Naprostá většina vývojářů dnes užívá nějaký objektově orientovaný jazyk. Menší část z nich může říci, že programuje skutečně objektově. Návrhové vzory však dokáže efektivně využít pouhý zlomek z nich. Není to škoda? Pojďme to společně změnit!
17:00 - 17:10 - Představení WUGu
17:10 - 18:30 - 1. část přednášky
18:30 - 18:45 - Přestávka a občerstvení
18:45 - 20:00 - 2. část přednášky
20:00 - Diskuze
V první části této přednášky si představíme a na názorných příkladech vyzkoušíme použití důležitých návrhových vzorů Gang of Four (GoF) v prostředí jazyka C#. Důraz bude kladen zejména na hlubší porozumění jejich praktickým přínosům a možným úskalím, která někdy dokáží nepřipraveného vývojáře od jejich použití odradit.

V druhé části přednášky se budeme prakticky věnovat některým návrhovým vzorům Enterprise Application Architecture (EAA), které pocházejí z pera uznávaného odborníka softwarového návrhu Martina Fowlera. Společně se také podíváme na vlastnosti a důsledky návrhového principu Inversion of Control (IoC), který se stal filozofií mnoha vývojářských technologií založených na komponentovém přístupu (např. Unity či Spring).

V závěru přednášky pak zahájíme diskusi na téma postřehů a problémů, na které jste narazili při použití návrhových vzorů na Vašich projektech.

Datum a místo konání:

Registrace na akci

45
ze 60
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (94 %)
Kvalita přednášky (94 %)
Praktické ukázky (86 %)
Organizace akce (96 %)
Kvalita občerstvení (67 %)
celková úspěšnost akce: 90%
hlasovalo 8 lidí
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt