Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata pro administrátory i vývojáře aplikací a pořádáme každoročně dvě velké konference - SQL Server Bootcamp a WUG Days.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Další informace o akci

Security, obecný úvod a detekce

Všeobecně o bezpečnosti, citlivé aplikace a zranitelné místa OS Windows. Detekce potencionálních cílů útoku, bezpečnostní minimum a utility.
Přednáška ve slovenském jazyce.

Datum a místo konání:

24.4.2008 od 17:00 do 20:00
pobočka: Brno
přednášející: Miro Šido

Registrace na akci

0
ze 50
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Pokud si vzpomínám tohle byla první přednáška na podobné téma. Tato akce si vysloužila svou jedinečnost už tím, že byla první akcí pořádanou v nově dojednaných prostorách brněnského MS Inovačního centra. Podle dotazů se místnost ujala. Máme k dispozici i samostatnou kuchyňku, kde se dá pohodlně baštit pizza. Změnili jsme pizzerii, objednáváme teď od www.mamia.cz a vypadá to dobře.

Miro kladl hodně dotazů, abychom se průběžně přesvědčili o tom, že víme co proto většinou můžeme udělat, ale neděláme. Na průběžné dotazy stylu: "Kdo používáte logování provu sítě?" se zpravidla nikdo nepřihlásil. Jednalo se o celkem ožehavé téma, i když nikdo nevypadal, že by se styděl v plénu zveřejnit své bezpečnostní problémy. Z tohoto pohledu to byla celkem zábava. Byly představeny doufám všechny ztěžejní možnosti útoků a nástroje, které nám s tím mohou pomoci.

Jiří Pokorný, organizátor

Soubory ke stažení

1907kB, staženo 1447x
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt