Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata pro administrátory i vývojáře aplikací a pořádáme každoročně dvě velké konference - SQL Server Bootcamp a WUG Days.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

SQL tipy a triky

Pár zajímavostí v SQL 2005

Datum a místo konání:

3.5.2006 od 19:00 do 21:00
pobočka: Brno
přednášející: Tomáš Vojta

Registrace na akci

0
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Na začátku meetingu představil Radim Petratur z MS svoje plány v Technetu. Krátkou prezentací, která nakonec byla málem jako přednáška představil web technetu, diskuzní skupiny a odkazy na akce. Položenou otázkou: “Znáte nějaký pořádný český blog?“ všichni uznali, že v tomto ohledu mají skupiny v ČR oproti západu co dohánět. Ještě, než začal Tomáš o SQL, nabídl Petr Buchmaier výlet do Lednice. Nevím, jak to nakonec dopadlo, protože ani já jsem nemohl, ale rozhodně si myslím, že myšlenka akcí bez počítačů ke skupinám taky patří. No a pak už se konečně dostal do ke slovu Tomáš, který prošel zajímavosti MS SQL serveru 2005 a srovnával se starší verzí. Každé téma ukázal i prakticky v rámci možností přímo v protředí serveru. Pokud vám něco uteklo, mrkněte do prezentace a skriptu.

Po skončení setkání se opět zdravé jádro přesunulo do hospůdky. Šaška a krále nám zrušili, takže jsme našli náhradu v podobě čtvrteční obsluhy nahoře bez. Slečna nás stále svými vnady odváděla od tématu, ale i tak jsme příjemně poseděli. Do hospůdky zavítala i návštěva z Prahy. Přijeli za námi: Petr Šetka, Radim Petratur, a Štěpán Bechyňský. Jsem rád, že tradice hospůdky se začíná pomalu a jistě prosazovat a snad se stane dobrým zvykem po každém setkání.

-POK-

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt