Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata pro administrátory i vývojáře aplikací a pořádáme každoročně dvě velké konference - SQL Server Bootcamp a WUG Days.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Aktuálně nepřipravujeme žádnou akci

Další informace o akci

Software Restrictions

Datum a místo konání:

12.12.2005 od 16:00 do 20:00
pobočka: Brno
přednášející: Mgr. Petr Hanák (MCT)

Registrace na akci

0
ze 12
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

I přes všechny mé snahy se mi opět nepodařilo zúčastnit se celého programu. Každopádně místa na tato praktická cvičení byla obsazena již za týden po zveřejnění, což svědčí o oblibě těchto témat mezi vámi. Účastníci si vyzkoušeli aplikaci omezení různých variant spuštění calc.exe. Je to aplikace na ukázky výtečná, protože v systému je vždy a není třeba instalovat. Cvičení byla rozdělena podle typu použití a vždy byla v materiálech poznámka co dělat když...

I když mi toto téma není cizí, tak i já jsem se dozvěděl novinku. A to, jak obejít hash rules. I přesto, že byly materiály, všichni pylně cvičili a zkoušeli.

Nezbývá než poděkovat školícímu středisku OKsystem za tradičně výtečnou realizaci Hands on labu a budeme se těšit na další setkání.

-POK-

© 2022 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt