Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata pro administrátory i vývojáře aplikací a pořádáme každoročně dvě velké konference - SQL Server Bootcamp a WUG Days.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

Exchange Server 2003

Možnosti zabezpečení a filtrování zpráv v Exchange Serveru 2003
Správa databáze Exchange Server 2003, možnosti zálohování a obnovení

Datum a místo konání:

21.4.2005 od 19:00 do 21:00
pobočka: Brno
přednášející: Petr Šetka

Registrace na akci

0
ze 40
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Opět jsme získali prvenství v organizaci, tentokrát to bylo za nejrychleji uspořádaný meeting. Jen doufám, že to nebylo tolik znát. Na začátku se ujal úvodu Radim Petržela a předvedl interaktivní prezentaci Active directory. Podle vyjádření ostatních vznikla pěkná diskuze a hodně posluchačů se aktivně vyjadřovalo k obsahu. Druhou přednášku předvedl Petr Šetka a věnoval se serveru Exchange. Osobně jej považuji za jednoho z nejzdatnějších prezentátorů. Peťa se nám krásně rozvykládal o nastaveních a funkcionalitě. Výsledkem bylo, že posluchači nejen viděli na co a jak šáhnout, ale také proč. Předváděl nejen suchou teorii, ale také praktické zkušenosti. Ukázali jsme si problémy zálohování databáze a její chování a hlavně chudáka uživatele, který při odpojení databáze žasne nad režimem off-line.

Návštěvnost Brněnských meetingů trochu stagnuje, ale i tak směle konkurujeme Praze. Přišel jsem až na konec, takže lituji, že jsem přišel spoustu zajímavostí.

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt