Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata pro administrátory i vývojáře aplikací a pořádáme každoročně dvě velké konference - SQL Server Bootcamp a WUG Days.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

Maximálně efektivní Outlook

Nejrozšířenějším klientem pro správu času, úkolů a e-mailových zpráv je Microsoft Outlook. Jak dobře jej sami znáte? Chcete poznat méně používané funkce a zvýšit vaši hodnotu tím, že je ukážete nadřízeným, kolegům a zákazníkům? Kolik emailových zpráv denně dostanete? Kolik času trávíte denně nad otevřeným e-mailovým klientem?
Podle výzkumů např. společnosti Microsoft, deníku The Telegraph, blogu 43folders.com a dalších informačních zdrojů dostaneme průměrně 50 - 200 zpráv denně a zpracováním těchto zpráv strávíme 0,5 až 3 hodiny denně. Jaroslav Luhan vás během přednášky provede nejlepšími a doporučenými způsoby, jak pomocí funkcí Outlooku 2010 (2013) rychle a efektivně zpracovat doručenou poštu a jak v Outlooku informace (zprávy, úkoly, schůzky) uchovávat a nacházet, když je zrovna potřebujete. Přednáška je doplněna o úvod do metody Getting Things Done (GTD). GTD je populární metoda osobní organizace práce, díky které můžete snížit hladinu stresu a získat kontrolu nad množstvím úkolů a projektů. Outlook je jedním z vhodných nástrojů pro metodu GTD.

Datum a místo konání:

Registrace na akci

56
ze 70
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Nejen, že toto téma k nám přilákalo také účastníky něžného pohlaví, ale bylo vidět, že organizace času patří mezi populární věci i mezi ne managery. Bohužel nelze smrsknout 5-ti denní školení do jednoho odpoledne, ale i tak si myslím, že jsme se dozvěděli spoustu zajímavých tipů a triků. Pro ty co nemohli přijít přikládám odkazy, kde si je můžete prohlédnout:

http://www.mitvsehotovo.cz/
http://outlook.mitvsehotovo.cz/

Jirka Pokorný

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (71 %)
Kvalita přednášky (68 %)
Praktické ukázky (46 %)
Organizace akce (75 %)
Kvalita občerstvení (78 %)
celková úspěšnost akce: 68%
hlasovalo 8 lidí
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt