Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata pro administrátory i vývojáře aplikací a pořádáme každoročně dvě velké konference - SQL Server Bootcamp a WUG Days.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

Úvod k ReactiveExtensions a StreamInsight

Čo je to reaktívne programovanie? Implementovali ste už návrhový vzor Observer? Ako vyzerá opak IEnumerable? Čím sa líši súbežnosť od paralelismu? Na čo všetko sa dá použiť LINQ?
Čo je komplexné na Complex Event Processing? A ako sa dotazuje do živých dát?

Prednáška s praktickými ukážkami spracovávania udalostí vo svete MS, ktorá Vám zodpovie vyššie položené otázky.
17:00 - 17:10 - Představení WUGu
17:10 - 18:30 - 1. část přednášky
18:30 - 18:45 - Přestávka a občerstvení
18:45 - 20:00 - 2. část přednášky
20:00 - Diskuze
Přednáška je orientována na vývojáře a bude předpokládat alespoň základní znalost lambda výrazů a LINQ. Pokud tyto konstrukce neznáte, doporučuji se s nimi před přednáškou seznámit na MSDN. Všechny ukázky budou podrobně rozebrány a rozkresleny do diagramů, abyste je snáze pochopili.

Datum a místo konání:

31.10.2011 od 17:00 do 20:00
pobočka: Brno
přednášející: Matej Bosák

Registrace na akci

56
ze 65
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Chtěl bych poděkovat přednášejícímu za zajímavou přednášku, která se zabývala zpracováním událostí a ukázala zajímavé mechanizmy, kterak se vyhnout zbytečné práci, kde se navíc dá udělat i těžko dohledatelná chyba. Byla to sice Matějova první přednáška na WUGu, ale vzhledem k obtížnosti tématu si s ní docela dobře poradil i přes nástrahy, které na něj přichystala zlobící klávesnice při psaní kódu. Můj obdiv mu patří i za to, že psal většinu kódu naživo přímo v LINQPadu.

Když jsem pak po přednášce uklízel místnost a skládal nádobí do myčky, trochu jsem si zavzpomínal, jak jsem na WUGu přednášel poprvé. S připravenou prezentací, hromadou praktických ukázek a nečekaným dárkem od Tomáše v podobě pytle reklamních předmětů ForeFront (na ponechání či rozdávání za zajímavé dotazy). Snad se tehdy moje přednáška obecenstvu líbila, každopádně mě přednášení začalo bavit a od té doby jsem na WUGu odpřednášel již téměř 30 přednášek. S každou přednáškou se snažím zlepšovat a velice si cením případné zpětné vazby ve formě konstruktivní kritiky.

Dostávám pomalu k tomu, že současné mechanizmy sběru zpětné vazby, kterými na webu disponujeme, nejsou dostačující, a proto se můžete těšit, že budete moct přesněji a jasněji vyjádřit svůj názor na navštívenou akci.

Současně bych se chtěl účastníkům omluvit za mírné zmatky v organizaci, mírně jsem zapomněl, kolik je to povinností, když jsem akci po dlouhé době zase organizoval sám.

David Gešvindr, organizátor

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (42 %)
Kvalita přednášky (38 %)
Praktické ukázky (42 %)
Organizace akce (73 %)
Kvalita občerstvení (84 %)
celková úspěšnost akce: 53%
hlasovalo 12 lidí

Nejnovější fotky z akcí

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt