Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata pro administrátory i vývojáře aplikací a pořádáme každoročně dvě velké konference - SQL Server Bootcamp a WUG Days.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

Naučte se během 2 hodin programovat aplikace pro Windows Phone

Chcete si vyzkoušet, jak vypadá vývoj aplikací pro Windows Phone 7 v praxi? Připravili jsme pro Vás praktické setkání v prostorách školícího střediska ApS Brno, kde si na počítačích s potřebným vybavením můžete vyzkoušet vytvořit vaši první mobilní aplikaci nebo využít přítomných lektorů a rozšířit vaše současné znalosti.
Pro vysoký zájem jsme přidali ještě jeden běh tohoto semináře. Pokud Vám web píše, že jste na čekací listině, protože je zaplněna kapacita akce, přeregistrujte se prosím k této akci.

Osnova a bližší informace budou upřesněny.

Kvůli omezené kapacitě Vás žádáme, abyste zrušili dostatečně předem svou registraci, pokud se nemůžete dostavit.

Datum a místo konání:

7.9.2011 od 08:00 do 10:00
pobočka: Brno

Registrace na akci

0
ze 22
potvrzených registrací
14
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Po dlouhé době jsme se sešli na učebně školícího střediska, opět si vyzkoušet něco prakticky. Dokonce běžely praktické ukázky ve dvou učebnách současně, sice na podobné téma, ale pokaždé jinak zpracované. Zatímco Filip pojal svou ukázku jako krok za krokem průvodce vytvořením lokalizované aplikace včetně Trial verze pro Market place, Štěpán se spíše zaměřil na vysvětlení možností vývoje mobilních aplikací pro Windows Phone. Z mého úhlu pohledu stálo za to podívat vyzkoušet si oba příklady.

Jirka Pokorný

Soubory ke stažení

279kB, staženo 1362x
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt