Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata pro administrátory i vývojáře aplikací a pořádáme každoročně dvě velké konference - SQL Server Bootcamp a WUG Days.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

Microsoft Exchange Server

Datum a místo konání:

4.3.2004 od 17:00 do 20:00
pobočka: Brno
přednášející: Petr Šetka

Registrace na akci

0
ze 40
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Dnešní schůzka byla přelomová. Konečně se nám podařilo spojit dvě aktivity - MVP (Most Valued Professional) a User Group. S jedním z českých MVP jsme se dohodli na přednášce na téma Microsoft Exchange Server. Tuto přednášku nemohl přednést nikdo jiný než Petr Šetka, MVP pro Exchange Server. Kolem páté hodiny se začal sál plnit. Měli jsme opět zvýšenou kapacitu, neboť počet návštěvníků se neustále rozrůstá. Tentokrát nás poprvé zradila technika - dataprojektor ne a ne naskočit, takže jsme byli nuceni poněkud improvizovat. Seznámili jsme tedy osazenstvo s našimi plány na rozvoj toho sdružení - WUG University, knihovna. Následovalo krátké občerstvení a začala přednáška. 

Přednáška byla podle mého názoru hodně kvalitně připravená a i laika v oblasti MS Exchange dokázala zaujmout. Profesionálové měli samozřejmě možnost se ptát na odborné dotazy,  některé naopak zaujalo praktické uplatnění nových vlastností tohoto produktu - např. dynamické distribuční skupiny. Přednášku se Vám pokusíme co nejdříve dodat na naše stránky. 

Pak nastal další zádrhel - pizzu dovezli moc brzy, takže jsme byli nuceni udělat další přestávku. Při této přestávce se začali utvářet diskusní kroužky a druhá část přednášky už byla spíše ve znamení diskuze.

Celkově si myslím, že se setkání vydařilo a určitě budeme i dále spolupracovat s našimi MVP na přípravě kvalitního obsahu..(dp)

Nejnovější fotky z akcí

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt