Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata pro administrátory i vývojáře aplikací a pořádáme každoročně dvě velké konference - SQL Server Bootcamp a WUG Days.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Akce je zrušena na přání přednášejícího, protože po upgradu jeho notebooku na Windows 11 se bohužel s nečekaným zpožděním jeho systém dnes dopoledne rozsypal jako domeček z karet a kvůli složitosti ukázek a jejich závislosti na řadě nainstalovaných nástrojů není možné stihnout vše přeinstalovat do přednášky. Velmi se Vám omlouváme za případné komplikace, přednášku vystavíme v novém termínu. Děkujeme za pochopení.

Další informace o akci

Novinky v .NET Internals

Upozornění: Pro fyzickou účast na přednášce bude vyžadován platný QR kód potvrzující vaše očkování, test či prodělání Covid-19 dle platných předpisů. Na žádost poskytovatele prostor tento kód musíme ověřovat. Pokud požadavky nesplňujete, můžete se přihlásit na živý přenos této přednášky.

Podíváme se, co se během posledních verzí událo v útrobách .NET [Core]. Kompilace, diagnostický tooling, garbage collector, drobná i zásadní vylepšení performance.
17:00 - 17:10 - Představení WUGu
17:10 - 18:30 - 1. část setkání
18:30 - 18:45 - Přestávka
18:45 - 20:00 - 2. část setkání
20:00 - Diskuze

Datum a místo konání:

5.10.2021 od 17:00 do 20:00
pobočka: Brno

Registrace na akci

13
ze 40
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací
Akce je zrušena na přání přednášejícího, protože po upgradu jeho notebooku na Windows 11 se bohužel s nečekaným zpožděním jeho systém dnes dopoledne rozsypal jako domeček z karet a kvůli složitosti ukázek a jejich závislosti na řadě nainstalovaných nástrojů není možné stihnout vše přeinstalovat do přednášky. Velmi se Vám omlouváme za případné komplikace, přednášku vystavíme v novém termínu. Děkujeme za pochopení.

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (N/A)
Praktické ukázky (N/A)
Kvalita přednášky (N/A)
Přednáškové prostory (N/A)
Organizace akce (N/A)
celková úspěšnost akce: N/A
hlasovalo 0 uživatelů
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt