Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

WUG Admin Day 2024: Autentizujeme se do sítě v době cloudové

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Jaké možnosti máme, pokud chceme udržet zabezpečení přístupu do sítě, ale zároveň jsme už modernizovali naši správu zařízení adopcí cloudových technologií? Podíváme se, jak lze tento (polo)zapomenutý scénář, ve kterém se protínají světy on-premises a cloudu, adresovat různými způsoby. Ať už jde o přehodnocení priorit, zasypání penězmi, nebo použitím trochy staré dobré izolepy. Příznivci Intune, NPS, certifikátů a PowerShellu jsou vítáni.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt