Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

WUG Days 2023.1: Auditujeme Active Directory pomocí PowerShellu

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr
Většina produkčních Active Directory (AD) prostředí má za sebou letitou historii a jejich stav často neodpovídá dokumentaci, ani aktuálním bezpečnostním doporučením. Proto není na škodu kromě kontinuálního monitoringu provádět také pravidelnou profylaktickou prohlídku. Tento nelehký úkol nám může usnadnit a do jisté míry zautomatizovat skriptovací prostředí PowerShell. Ukážeme si, jak pomocí PowerShell modulu Pester generovat hezké barevné reporty bezpečnostní konfigurace, jak prověřit kvalitu hesel, jak se díky AD ACL Scanneru neztratit v delegovaných oprávněních, nebo jak porovnat aktuální stav vůči security baseline (SCT, CIS, STIG).
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt