Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Úvod do Cloud Security

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr
Cílem přednášky je poskytnout ucelený přehled o základních bezpečnostních konceptech, které řeší každá organizace při přechodu na cloudové služby (nebo by je měla řešit).

Budeme mluvit o možnostech ochrany dat, modelech sdílené odpovědnosti u IaaS, PaaS a SaaS, metodách vícefázové autentizace a dalších bezpečnostních řešeních, vysoké dostupnosti, nebo o autentizačních protokolech OpenID Connect a SAML.

Diskutovány budou také typické chyby, které v minulosti vedly ke kompromitaci firemních aplikací a dat hostovaných v cloudu.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt