Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Vývoj gRPC služeb & Code First

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Služby gRPC představuji od .NET Core 3.1 další možnost, jak si spolu mohou webové aplikace povídat. Multiplatformní a velmi výkonný framework gRPC se těší rostoucí oblibě. Může za to zejména metodika Code First, která umožňuje .NET vývojářům přirozený návrh a konzumaci gRPC služeb i bez vytváření tzv. ProtoBuf souborů. WCF vývojáři se tak budou cítit jako ryba ve vodě.
V rámci přednášky v krátkosti vysvětlím jak fungují gRPC služby ve standardním pojetí. Poté se rovnou přesunu ke Code First a návrhu gRPC služeb touto velmi intuitivní metodikou. Chybět nebude ani porovnání obou přístupů a vzájemné výhody a nevýhody.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt