Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Platforma Microsoft Viva

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Microsoft přichází s novými službami z oblasti Employee Experience Platform (EXP). Co si pod tím pojmem představit? Jak tyto služby souvisí se samotnými Microsoft 365? Na tyto otázky odpovíme představením komponent této platformy: Connections, Insights, Learning a Topics. Stejně tak jaké benefity a funkce mohou organizaci nabídnout.
Potřebujete nebo chybí vám pořádný firemní intranet? Nevíte, kde vám hlava stojí a jaké úkoly dnes vyžadují prioritní pozornost? Hledáte místo, kam umístit přehledně celofiremní školení? Ztrácíte s odchodem zaměstnanců cenné znalosti? Nebo činí problém rychle zaučit nováčky?

Hybridní svět práce je trendem, který ač se mnohým nemusí líbit, je tady s námi a už nikdy evidentně neodejde. Připravte na něj svoji organizaci.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt