Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Zero Trust a Insider Risk

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Kterak rod Atreidů málem vymřel, protože nedodržoval ve svém lénu koncept Zero Trust. A nejen pro své cloudové služby Microsoft 365, ale pro kritickou infrastrukturu nepořídil řešení Insider Risk.
Neotřele na praktických příkladech vyprávěný rozcestník k zabezpečení identit, zařízení, dat, sítí, aplikací, služeb, domovních štítů, i dalších komponent.

Pokud jste dosud neviděli žádný film vyprávějící příběh z planety Arrakis, nebo nemáte nastudovánu ani knižní teorii, upozorňujeme na možné spoilery!
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt