Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

SQL Server Bootcamp 2021: Konec nudných reportů v Power BI

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Nudné reporty přeci nikdo nečte rád. Proč je tedy neudělat zajímavější a živější? Jak nám může pomoci DAX k tomu, aby byly reporty dynamičtější a graficky výmluvnější? Občas je potřeba se na něj podívat z jiné perspektivy a například pomocí Tabular Editoru ho protlačit do míst, kam se v samotném Power BI ve vámi upravené podově nepodívá. V rámci přednášky dojde k rozebrání a ukázce několika příkladů toho, jak DAX ve spojení Calculation Groups, ale i bez nich, umí zahýbat klasickými reporty.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt