Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

SQL Server Bootcamp 2021: SQL Server Windows Authentication Internals

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Na přednášce si vysvětlíme, jak funguje přihlášení k SQL Serveru, kdy se "sama" předá identita uživatele, pod kterým běží klientská aplikace SQL Serveru a ten následně bezpečně přihlásí daného uživatele do databáze.
Seznámíme se s podobou a způsobem předání autentizačních tokenů a jako bonus si vysvětlíme, jak nakonfigurovat web server, aby identita přihlášeného windows uživatele ve webové aplikaci byla použita i pro přístup do databáze.

Technicky se tedy podíváme na autentizační protokoly Kerberos a NTLM, pohrajeme si s Kerberos Constrained Delegation a ukážeme si, jak tím vším nevytvořit velikou bezpečnostní díru do firemního IT.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt