Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

SQL Server Bootcamp 2021: Migrovat existující aplikaci z relační databáze na Cosmos DB? Taková blbost! Anebo ne?

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Nedávno se mi povedlo s relativně malým úsilím zmigrovat poměrně velkou aplikaci, která využívala Entity Framework Core, na Cosmos DB. Pochopitelně by to nebylo tak snadné, pokud bych Entity Framework používal napřímo z controllerů nebo viewmodelů bez nějaké abstrakce nad tím. Nicméně díky tomu, že aplikace byla navržena pomocí principu Domain-Driven Designu a nesla si s sebou poměrně složitou architekturu, byla tato výměna databázového úložiště poměrně snadná.
Na této přednášce ukážu, na co si při přechodu na Cosmos DB dát pozor, kde jsou největší rozdíly oproti SQL Serveru, a kde vidím výhody jednotlivých databází.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt