Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Zpracování proudu událostí v Microsoft Azure

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Po krátké rekapitulaci pojmů jako „proud událostí“ a „lambda architektura“ si na přednášce na jednoduchých praktických příkladech ukážeme, jak využít prostředky nabízené v Microsoft Azure k tomu, abychom proud událostí dokázali zachytit a následně zpracovat. Vytvoříme opakované události pomocí jednoduchého fyzického IoT zařízení ESP32, zařízením se připojíme do cloudu, a nakonec se pokusíme o zpracování naměřených dat dvěma alternativními způsoby; pomocí Stream Analytics jobu, nebo pomocí Azure Databricks.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt